van 01/04/2030

Appartement te huur in Eixample, in de wijk Sagrada Familia in Barcelona. Ongemeubileerd appartement van 60m2 met hydraulische vloeren. Het appartement is geheel exterieur en beschikt over een ruime en lichte woonkamer met een aparte keuken voorzien van een oven en een keramische kookplaat. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de twee ruime balkons van het huis, die uitzicht bieden op de Sagrada Familia-basiliek. De woning beschikt over drie slaapkamers aan de buitenkant (één met tweepersoonsbed en twee met eenpersoonsbedden) en een aparte badkamer met ligbad. Eerste verdieping in een gebouw met lift, perfect gelegen en verbonden, aan de Avenida Gaudí, een rustige buurtstraat, vol met goede restaurants en bars, gelegen op een paar blokken van de Sagrada Familia en de metro Sagrada Familia (L2, L5).
Spaanse staatsindex: 942,51 euro/maand
Status binnen de laatste 5 jaar: Verhuurd
Laatste huurprijs: €969/maand
Energielabel met F-label
Eigenaar is een grootaandeelhouder.
Inkomensupdate volgens IRAV
De kosten voor het beheer van het onroerend goed en het formaliseren van het contract zijn voor rekening van de eigenaar. Als zekerheid voor het contract wordt een borg van minimaal drie maanden gevraagd. De minimale contractduur is 5 jaar . Indien de huurder besluit de overeengekomen duur niet na te leven, wordt aan de eigenaar een schadevergoeding gelijk aan één maand huur opgelegd.
Vind uw nieuwe thuis met ShBarcelona . Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging of online boeking te regelen.
Piso en alquiler, en Eixample, en el barrio de La Sagrada Familia de Barcelona. Piso sin amueblar de 60m2 habitables con suelos hidráulicos. El piso es totalmente exterior y dispone de un amplio y luminoso salón comedor con cocina independiente equipada con horno y vitrocerámica. Des del salón se accede a los dos balcones de la vivienda, amplios y con vistas a la basílica de la Sagrada Familia. El inmueble está dotado de tres habitaciones exteriores (una doble y dos individuales) y un cuarto de baño independiente, con bañera. Primer piso real en finca con ascensor, perfectamente situado y comunicado, en la Avenida Gaudí, calle tranquila y vecindaria, llena de buenos restaurantes y bares, situado a escasas calles de la Sagrada Familia y del metro Sagrada Familia (L2, L5).
Indice Estatal español: 942,51 euros /mes
Situación dentro de los últimos 5 años: Alquilado
Precio de última renta: 969 €/mes (928€ + 40.99€ IBI)
Certificado energetico con calificación F
Propietario es gran tenedor.
Actualización de la renta según IRAV
Los honorarios de la gestión inmobiliaria y la formalización del contrato serán a cargo del propietario. Se requiere un depósito mínimo de tres meses como garantía para el contrato. La duración minima del contrato es de 5 años, en caso de que el inquilino decida no cumplir con la duración acordada, se aplicará una indemnización equivalente a un mes de la renta para el propietario.
Encuentre su nuevo hogar con ShBarcelona. Contáctenos hoy mismo para obtener más información y concertar una visita o reserva online.
-
A
92-100A
-
B
81-91B
-
C
69-80C
-
D
55-68D
-
E
39-54E
-
F
21-38F
-
G
1-20G